Поїхав на каву на краденому авто: отримає від трьох до п'яти років за ґратами

Поїхав на каву на краденому авто: отримає від трьох до п'яти років за ґратами
0
Поїхав на каву на краденому авто: отримає від трьох до п'яти років за ґратами

Слідчі Рівненського районного управління поліції повідомили 21-річному жителю обласного центру про підозру у незаконному заволодінні транспортним засобом, яке він скоїв учора.

Коли на територію стоянки на вулиці Гагаріна прийшли дві особи, а виїхало три авто, охоронець запідозрив неладне. Він зателефонував власнику мікроавтобуса «Mercedes-Benz Vito», який повідомив, що знаходиться вдома і транспортний засіб нікому в користування не давав. Про викрадення свого авто 68-річний рівнянин повідомив на спецлінію 102 близько шостої ранку.

За отриманим орієнтуванням патрульні поліцейські оперативно виявили викрадений автомобіль. Новий 21-річний «власник» перебував за кермом із явними ознаками наркотичного сп’яніння та пояснити, чий мікроавтобус — не зміг. На нього склали адмінматеріали за керування у стані сп’яніння, без відповідних документів, а на місце події викликали слідчо-оперативну групу.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Прикордонники затримали найбільше утікачів-чоловіків у Білорусь у Рівненській області
0
Читати далі
На Рівненщині в пункті збору помер військовозобовʼязаний
У ТЦК кажуть, що він мав проблеми із серцем.
0
Читати далі
У Рівному на Гідропарку відкриють сучасний спортивний простір
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік встромив батьку ножа в груди, бо той не дозволив приєднатись до застілля
0
Читати далі
російська масована комбінована атака на Рівненщині: наслідки
0
Читати далі
У Сарнах водій електросамоката впав та загинув
0
Читати далі
В Дубенському районі на переході збили жінку
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП загинув 16-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному під час застілля чоловік вбив знайомого
0
Читати далі