Показали вже збудоване і відремонтоване пожежне депо в Рівному (ФОТО)

Показали вже збудоване і відремонтоване пожежне депо в Рівному (ФОТО)
0
Показали вже збудоване і відремонтоване пожежне депо в Рівному (ФОТО)

Пожежна частина, кризовий центр та житловий будинок – усе в одному приміщенні. Унікальне пожежне депо невдовзі запрацює у Рівному.

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, відкриття об’єкта планується в першій половині липня цього року.



«Завершують довгобуд Рівного завдяки підтримці програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». На сьогодні об’єкт готують до здачі в експлуатацію, зокрема вже отриманий сертифікат з енергоефективності», - повідомив Сергій Подолін. 

На першому поверсі буде знаходитися адміністративне приміщення та диспетчерська зона. На другому відкриють сучасний Центр кризових ситуацій. А верхні три поверхи будуть житловими: там обладнано сучасні 44 одно- та двокімнатні квартири для працівників ДСНС.



Розташування пожежного депо в густонаселеному мікрорайоні «Північний» дасть можливість в рази скоротити час прибуття пожежно-рятувальної техніки до місця виникнення надзвичайної події.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Мешканців Рівненщини просять зберігати щоденну ощадливість для стабільності енергомережі
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники допомогли бригаді медиків швидко дістатися до хворої жінки
0
Читати далі
У Рівному чоловік дрифтував посеред дороги: в нього відібрали авто
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік на грунті ревнощів завдав ножове поранення знайомому
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі
Рівнянин виготовляв та збував метамфетамін
0
Читати далі
У Рівному зібрали 50 мільйонів на потреби військових та дітей
0
Читати далі
Масована ворожа атака Рівненщини: на місцях події працюють правоохоронці
0
Читати далі