Поліцейські Рівного продовжують говорити зі школярами про булінг (ВІДЕО)

Поліцейські Рівного продовжують говорити зі школярами про булінг (ВІДЕО)
0
Поліцейські Рівного продовжують говорити зі школярами про булінг (ВІДЕО)

Обговорити питання булінгу 19 вересня мали нагоду ліцеїсти та поліцейські. Підлітки поділилися власним досвідом, а працівники ювенальної превенції розповіли про правове регулювання, види насильства та, як йому протидіяти.

Коли діти переступають поріг школи, відповідальність за їхнє виховання покладається і на педагогів. Під їхньою опікою школярі вчаться бути самостійними: у прийнятті рішень, у ставленні до подій і людей. Однак, аби підростаюче покоління стало гідною зміною, до навчально-виховного процесу кожної дитини мають долучатися і батьки, і вчителі, і дорослі.

Заступник директора із виховної роботи Рівненського економіко-правового ліцею Наталія Алексійчук зазначила, що навчальний заклад часто запрошує поліцейських, аби вони роз’яснювали, як реагувати та діяти в тих чи інших випадках, тому кожна така зустріч важлива.

Інспектор відділу ювенальної превенції Рівненського відділу поліції Світлана Нагорнюк детально зупинилася на понятті та видах булінгу, який охоплює як фізичне, економічне, психологічне, сексуальне насильство, так і застосування електронних комунікацій (кібербулінг).

-«У кожної людини є право любити або не любити, поважати або не поважати когось, — наголосила Світлана Нагорнюк. — Однак жодна людина не має права принижувати або завдавати фізичного болю комусь іншому, зокрема і словесно».

Не будьмо байдужими до нашого майбутнього — навчаймо наших дітей зважати на потреби та інтереси інших, а також правильно реагувати на зауваження чи критику.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

 

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі
На Сарненщині викрили двох організаторів каналу незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У Дубно водій на підпитку наїхав на огорожу та травмував пішохідку
0
Читати далі