Поліцейські упіймали зловмисника, що побив й пограбував рівнянина

Поліцейські упіймали зловмисника, що побив й пограбував рівнянина
0
  • Поліцейські упіймали зловмисника, що побив й пограбував рівнянина
  • Поліцейські упіймали зловмисника, що побив й пограбував рівнянина

Прямуючи до магазину на проспекті Генерала Безручка обласного центру учора, 21 липня, опівдні 42-річному місцевому жителю невідомий раптово наніс кілька ударів в обличчя. Чоловік знепритомнів, а нападник у цей час забрав барсетку та втік.

Прийшовши до тями, потерпілий одразу повідомив до поліції. На пошуки зловмисника орієнтували усі екіпажі патрульної поліції.

Працівники слідчо-оперативної групи неподалік місця злочину виявили барсетку із ключами, банківськими картками та документами, з якої зник мобільний телефон.

Невдовзі інспектори патрульної поліції на вулиці Фабрична обласного центру в одному із місцевих кафе помітили схожого за описом чоловіка, який підпадав орієнтуванню.

Ним виявився 36-річний рівнянин, який за зовнішніми ознаками перебував напідпитку. У особі затриманого потерпілий впізнав кривдника. Сам чоловік також підтвердив свою причетність до нападу. Також слідчі у приміщенні розважального закладу виявили крадений телефон, який заряджався у бармена.

Чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятору тимчасового тримання.

Зловмиснику повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій). Слідчим Рівненського відділу поліції підготовлено клопотання до суду про обрання йому міри запобіжного заходу у виді тримання під вартою».

Поліцейські з’ясували, що 36-річний рівнянин і раніше притягався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.

Працівники «швидкої» діагностували у 42-річного рівнянина рвані рани надбрівної ділянки та розрив губи. Після надання допомоги потерпілого відпустили.
Відповідно до санкції статті, інкримінованої розбійнику, йому загрожує від трьох до семи років позбавлення волі.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрито чергову «схему для ухилянтів»
0
Читати далі
Затримано чоловіка, котрий крав квіти з клумб Рівного
0
Читати далі
У Рівному біля смітників знайшли тіло новонародженої дитини
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку на 120 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині неповнолітній організував незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Жіноча ліга БК «Рівне» виборола золото у фіналі
0
Читати далі
На Рівненщині вшанують 39-ті роковини Чорнобильської катастрофи
0
Читати далі
Стартує відбір учасників на отримання національної премії за внесок у розвиток підприємництва
0
Читати далі
У Дубно водій збив дівчину та зник з місця ДТП
0
Читати далі