Поліцейські з Рівненщини-найкращі у спортивних змаганнях

Поліцейські з Рівненщини-найкращі у спортивних змаганнях
0
Поліцейські з Рівненщини-найкращі у спортивних змаганнях

Цими вихідними, поліцейські Сергій Смочек зі Здолбунова та Галина Майданюк із Варашу завоювали чотири золотих медалі з важкої атлетики та плавання.

 На відкритому чемпіонаті Львова з важкої атлетики, Сергій Смочек у складі Рівненської команди ФСТ «Динамо», у ваговій категорії до 81 кілограму, у двоборстві зумів підняти 302 кілограми та здобув золоту медаль.

Не менш захоплююче виступив і 18-річний молодший брат Сергія – Віталій. Він підняв 280 кілограмів, і також повернувся додому із "золотом". Рідні брати зі Здолбунова з малку захоплюються важкою атлетикою, і разом беруть участь у спортивних змаганнях.

Крім того, Галина Майданюк, начальник сектору кадрового забезпечення Вараського відділу поліції на Міжнародних змаганнях з плавання у Броварах впевнено завоювала першість клубу «Гаврилич Мастерс». На дистанціях у 50, 100 та 200 метрів Галина показала найкращі результати.

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

0
Найцікавіші матеріали
Свідоме споживання електроенергії — підтримка кожної родини
0
Читати далі
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі
Мешканців Рівненщини просять зберігати щоденну ощадливість для стабільності енергомережі
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники допомогли бригаді медиків швидко дістатися до хворої жінки
0
Читати далі
У Рівному чоловік дрифтував посеред дороги: в нього відібрали авто
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік на грунті ревнощів завдав ножове поранення знайомому
0
Читати далі
На Володимиреччині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
0
Читати далі
На Острожчині у ДТП загинув пасажир та двоє осіб травмовано
0
Читати далі