Польща оголосила про повну бойову готовність: в Білорусі до кордону Польщі прямує величезна колона сирійських біженців

Польща оголосила про повну бойову готовність: в Білорусі до кордону Польщі прямує величезна колона сирійських біженців
0
Польща оголосила про повну бойову готовність: в Білорусі до кордону Польщі прямує величезна колона сирійських біженців

Ситуація з напливом мігрантів і сьогоднішньою колоною з сотень нелегалів, які прямують на кордон з Польщею, свідчить про те, що Білорусь домагається ескалації. Аж до смертельних випадків.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Зараз там декілька сотень людей. У них з собою великі рюкзаки. ЗМІ пишуть, що це курди. Білоруські прикордонники зараз зігнали їх з дороги до лісу. Вони планували офіційно пройти прикордонний пункт Білорусі, і далі просити в Польщі про притулок. Польща готується до штурму. Через це зібрали екстрене засідання за участі Прем'єра, профільних міністрів.

Як заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Пьотр Вавжик, сьогодні на кордоні вже сталася велика провокація.

«Схоже, буде спроба насильницького переходу кордону», – зазначив він.

Він підкреслив, що польська сторона готова до такого сценарію. У той же час, на його думку, «білоруська влада домагається ескалації конфлікту, яка призведе як мінімум до загибелі з однієї зі сторін».

«Найгірше те, що на іншій стороні позиція стає все більш жорсткою. Немає розуміння того, що відбувається по той бік. Є тільки віра в те, що вони нібито відбивають якийсь уявний напад», - додав Вавжик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Білорусі вранці 8 листопада до кордону з Польщею висунулася величезна колона мігрантів, сотні людей рухаються до пункту пропуску «Брузги».

За матеріалами: РБК-Україна

 

0
Політика
Найцікавіші матеріали
18-й евакуаційний потяг прибув до Рівного
0
Читати далі
У Дубні під потягом загинула малолітня
0
Читати далі
Наприкінці вересня на Рівненщині прогнозують пік захворюваності на грип та ГРВІ
0
Читати далі
Житель Вараського району вирощував коноплю
0
Читати далі
Рівнянка обікрала магазин, її оперативно розшукали
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік з психічними розладами вбив батька
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного авто розірвало навпіл, водій обійшовся незначними травмами
0
Читати далі
Жителька Рівного вкрала державний прапор з фасаду урядової будівлі в обласному центрі
0
Читати далі
На Костопільщині внаслідок ДТП за участі трьох авто постраждали троє осіб
0
Читати далі