Постраждалу від пожеж Луганщину прикрасять 25 тисяч саджанців від Рівненщини

Постраждалу від пожеж Луганщину прикрасять 25 тисяч саджанців від Рівненщини
0
Постраждалу від пожеж Луганщину прикрасять 25 тисяч саджанців від Рівненщини

Сертифікат на 25 тисяч молодих саджанців передав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль у рамках візиту на Луганщину.

Калина, липа та дуби, вирощені управлінням лісового господарства Рівненської області, відтепер будуть прикрашати Луганську область.

«Ви показуєте приклад, як треба розвиватись і відбудовувати свій регіон. Знаю, що Луганщина окрім військових дій постраждала і від лісових пожеж, тому привезли частинку Рівненщини у вигляді молодих саджанців. Нехай ці дерева прикрасять ваш чудовий край нашою теплотою та енергією», - звернувся Віталій Коваль до першого заступника голови Луганської ОДА Олексія Смирнова.

Олексій Смирнов подякував за допомогу у складний для області час: «Тепер зелена частинка Рівненщини буде завжди на Луганщині».

Також делегація від Рівненщини висадила саджанці дуба, калини, липи та туї поблизу озера Чисте в Сєвєродонецьку.

Вчора сертифікат на 25 тисяч сіянців дуба червоного голова Рівненської ОДА Віталій Коваль передав керівнику Донеччини Павлу Кириленку.

0
Найцікавіші матеріали
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі
У Рівненському районі врятували жінку, яка заблукала у лісі
0
Читати далі
Рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися водій та пасажир фургону
0
Читати далі