Повітряні тривоги стали довшими: росіяни відпрацьовують дозаправлення в повітрі

Повітряні тривоги стали довшими: росіяни відпрацьовують дозаправлення в повітрі
0
 

російсько-окупаційні війська наразі відпрацьовують дозаправлення в повітрі своїх літаків, через це повітряні тривоги стали тривати по 2,5–3 години.
 

Про це розповів речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в етері телемаратону «Єдині Новини».


Раніше російські винищувачі МіГ відпрацьовували зліт та посадку, тренувальні польоти передовсім. Також були півторагодинні тривоги — це час, за який МіГ-31 відпрацьовує пальне (тобто літає, поки не витратить усе) і повертається на базу.

 

«Ми десь із пів року й більше бачили тривоги по півтори години. Зараз ворог вдався до інших завдань. Це відпрацювання дозаправки в повітрі. Час перебування МіГа зростає удвічі. Зараз протяжність тривог більше ніж 2,5 години», — сказав Ігнат.

 

Він додав, що в МіГ-31 є різні модифікації. Так, наприклад, МіГ-31БМ не може нести ракети «Кинджал». Такі літаки розташовані у Криму, зокрема в «Бельбеку». росіяни використовують їх для інших засобів повітряного нападу.

 

А, наприклад, МіГ-31К безумовно є загрозою: «Особливо коли є інформація, що на борту є "Кинджал". Скільки по часу? Якщо 1,5 години — це штатне відпрацювання пального, то з дозаправкою — ще годину-півтори можна додавати»

 

Ігнат наголосив: окрім зльотів МіГів і їх перебування в повітряному просторі, Повітряні сили також попереджають щодо загрози балістики тощо.

0
Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
Майже 1000 замовлень оформили жителі Рівненщини через державний соціальний проєкт «Укрпошта. Аптека».
0
Читати далі
StarLand відкриває двері до престижних закордонних спортивних коледжів і великого футболу
0
Читати далі
На Гощанщині загинув велосипедист
0
Читати далі
В Україні з'явиться нова банкнота номіналом 2000 гривень із Василем Стусом
0
Читати далі
У Рівному за державну зраду судитимуть жителя Краматорська
0
Читати далі
Уряд змінив терміни дії водійських посвідчень
0
Читати далі
Екскерівник рівненської благодійної організації привласнив понад 9 млн грн для ЗСУ 
0
Читати далі
На Рівненщині ветерани й ветеранки можуть отримати безоплатну психологічну допомогу
0
Читати далі
Зеленський підписав Drone Deal з прем’єром Естонії
0
Читати далі