Повітряну лінію електропередач між Україною і Польщею планують відновити

Повітряну лінію електропередач між Україною і Польщею планують відновити
0
Повітряну лінію електропередач між Україною і Польщею планують відновити

Енергоатом заявив, що після виконання оператором Укренерго своїх зобов’язань, лінію електропередач між Україною та Польщею, яка не працювала з 1991 року, можна буде знову запустити.

 

Про це повідомила пресслужба Енергоатома.

 

Повітряна лінія електропередач через Польщу з'єднає українську та європейську енергосистеми. Вона працювала ще за СРСР, але після розпаду була виведена з експлуатації та з 1991 року не працювала.

 

Наразі на майданчику вже змонтовано частину необхідного обладнання, а відповідні підрозділи Енергоатома проводять роботи, які передують пусконалагоджувальним.

 

"Тож щойно свою частину зобов'язань виконає і НЕК "Укренерго", лінію можна буде вводити в експлуатацію. За оцінками фахівців, роботи НЕК може закінчити в квітні", – кажуть в Енергоатомі.

 

Як зазначив очільник компанії Петро Котін, запуск лінії електропередач зміцнить зв'язок України з європейською енергосистемою, а в перспективі дозволить України експортувати й імпортувати електроенергію до країн ЄС.

 

Будьте першими у курсі новин - підписуйтеся на наш телеграм-канал https://t.me/vse_rv

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Зрадник, який коригував удари по Харкову, отримав 15 років
0
Читати далі
Вчора біля Квасилова сталася ДТП з автовозом
0
Читати далі
Три дні поспіль у Рівному фіксують рекордну температуру
0
Читати далі
Зниклого жителя Костопільщини розшукали в лісі без ознак життя
0
Читати далі
Рівненські вандали не виконали обіцянки: майданчик відновили без них 
0
Читати далі
На Рівненщині 62-річний чоловік після спалювання стерні потрапив в реанімацію
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі післяжнивних залишків чоловік отримав опіки
0
Читати далі
У Рівному в басейні втопилася дитина
0
Читати далі
У Рівному зросте вартість проїзду
0
Читати далі