«Прагнемо миру, але готові до війни»: рівненський нардеп Аліксійчук про ситуацію в країні (БЛОГ)

«Прагнемо миру, але готові до війни»: рівненський нардеп Аліксійчук про ситуацію в країні (БЛОГ)
0
«Прагнемо миру, але готові до війни»: рівненський нардеп Аліксійчук про ситуацію в країні (БЛОГ)

Впродовж останніх кількох днів перед Україною постали серйозні зовнішні та внутрішні виклики, які вимагають від кожного з нас бути відповідальним, впевненим та готовим до конкретних дій, а саме захисту і оборони нашої держави.

Вчора ми, представники фракції «Слуга Народу», провели робочу нараду з Президентом України Володимиром Зеленським, де обговорили ситуацію, яка наразі існує у нашій державі. Усі лякають нас війною, але вона й так триває вже 8 рік.

Проте саме зараз Україна сильна, як ніколи: у нас найвідважніша армія, яка має у своєму складі мужніх хлопців і дівчат, які люблять свою Батьківщину та готові воювати за неї. Також наша армія оснащена сучасним військовим озброєнням, яке ми отримали у якості підтримки від міжнародних партнерів. Це у кілька разів сильніша армія, ніж вісім років тому. Ми впевнені в наших Збройних Силах, та наші військові теж мають відчувати державну підтримку. Вже найближчим часом на засіданнях парламенту ми з колегами підтримаємо ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо збільшення зарплатні військовослужбовцям на 30%.

Звісно, ми прагнемо миру, але наш ворог повинен знати, що ми готові до війни!

І Президент України Володимир Зеленський і партія Слуга Народу непорушні у своїй позиції щодо Донбасу та Криму й ми хочемо розв'язувати всі проблеми виключно дипломатичним шляхом. Але також це означає, що ми ніколи і ні за яких обставин не здамо наших територій, і Крим та Донбас були, є і будуть українськими! 

Закордонні політики кажуть, що завтра, 16 лютого, Путін нападе на Україну. Ніхто не знає чи дійсно це станеться чи ні, але усі точно розуміють, що ми повинні об'єднатись та бути готовими до всього. Адже у єдності – наша сила!

Тож Президент України Володимир Зеленський підписав Указ, згідно з яким 16 лютого ми відзначатимемо День Єднання. Завтра ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність.

Ми ніколи не вміли здаватись і не збираємося цього вчитись. Пам'ятайте: сміливі завжди мають щастя! Вірте в Україну, вірте у нашу армію, вірте у краще майбутнє для кожного з нас.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
Розміщення російської тактичної ядерної зброї на території Білорусі не передвіщає ескалації: ISW
0
Читати далі
Зеленський: у взаємодії з партнерами отримуємо авіаційну коаліцію 
0
Читати далі
У Рівному з’явився перший в області логістичний комплекс класу B+
0
Читати далі
Окупанти у Криму «націоналізували» квартиру Зеленської та будівлю Меджлісу
0
Читати далі
Зеленський на передовій оголосив про створення корпусу морської піхоти
0
Читати далі
ПЦУ сьогодні затвердила повний перехід на новий календар
0
Читати далі
Сили оборони України накопичили достатньо сил для деокупації територій: Буданов
0
Читати далі
Орбан вважає, що Україні не перемогти росію, і неважливо, хто почав війну
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік активно агітував за СРСР, тепер його судять
0
Читати далі