Пресмарафон Зеленського обвалив акції найзаможнішої людини України

Пресмарафон Зеленського обвалив акції найзаможнішої людини України
0
Пресмарафон Зеленського обвалив акції найзаможнішої людини України

Під час пресмарафону 26 листопада президент України Володимир Зеленський заявив про підготовку до державного перевороту на початку грудня.

У розпорядженні президента начебто є аудіозапис, де «представники України з представниками Росії обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті». На це планувалось залучити 1 млрд доларів.

Глава держави вважає, що Ахметова втягують у війну проти держави Україна, зокрема його оточення.

Щодо критики на свою адресу з каналів, що пов'язані з Ахметовим, президент заявив, що «перейдені всі межі».

«Перейдені всі межі. Йде дезінформаційна політика. Медійна політика Рената Леонідовича перейшла в не дуже здорову фазу. Вони можуть говорити, що хочуть, але не мають права дезінформувати населення», — сказав Зеленський.

У свою чергу, Ринат Ахметов назвав закиди Володимира Зеленського «суцільною брехнею».

«Інформація, оприлюднена Володимиром Зеленським про нібито втягування мене в якийсь держпереворот, є суцільною брехнею. Мене обурює поширення цієї брехні, незалежно від того, якими мотивами керується президент», — сказав бізнесмен.

Після пресмарафону стало відомо, що акції енергетичного холдингу ДТЕК, який належить Ахметову, подешевшали.

Про це повідомляє агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на дані у терміналі Bloomberg.

Падіння досягало 13,3%, проте згодом акції дещо піднялися у ціні — до 11%.

Бізнес «зеленої» енергетики «ДТЕК ВДЕ»  впали на 0,5%, та згодом практично відновилися. Компанія «Метінвест» впала у ціні на 1,4%.

Наскільки серйозно відіб'ється на бізнесі Рината Ахметова заява Володимира Зеленського, поки судити зарано.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
У Польщі заявили про «безпрецедентну спробу» втручання росії у президентські вибори
0
Читати далі
У Дубенському районі внаслідок ДТП травмувалися неповнолітні мотоциклісти
0
Читати далі
У Рівному зʼявиться нова школа у мікрорайоні «На Щасливому»
0
Читати далі
Поліція перекваліфікувала справу про смерть немовляти у Рівному
0
Читати далі
На Рівненщині на хабарі затримали лікаря, який сприяв в оформленні інвалідності
0
Читати далі
У Рівному розслідують вбивство немовляти, дитину знайшли на смітнику
0
Читати далі
На Рівненщині викрито чергову «схему для ухилянтів»
0
Читати далі
Затримано чоловіка, котрий крав квіти з клумб Рівного
0
Читати далі
У Рівному біля смітників знайшли тіло новонародженої дитини
0
Читати далі