«Привілейованих – не буде»: влада Рівного встановила обмеження на Провідну неділю

«Привілейованих – не буде»: влада Рівного встановила обмеження на Провідну неділю
0
«Привілейованих – не буде»: влада Рівного встановила обмеження на Провідну неділю

Сьогодні, 6 травня, у Рівному відбулася погоджувальна нарада з керівниками комунальних підприємств та профільних управлінь та поліції. Присутні обговорили питання підготовки до Поминальної неділі у Рівненській міській територіальній громаді.

Попереднім рішенням комісії з питань ТЕБ і НС, яка відбулася 26 квітня, через карантинні обмеження було прийнято рішення обмежити рух транспорту на під’їздах до кладовищ, а заїзд на територію цвинтаря взагалі заборонений.

Отож, за підсумками наради, громадський транспорт буде їздити у звичному режимі. Додаткових маршруток чи тролейбусів не випускатимуть на лінію. Відтак, курсуватимуть 18 одиниць 49-го 6 одиниць – 30-го маршруту і 3 тролейбуса 11-го маршруту.

Біля кладовищ будуть чергувати автомобілі швидкої допомоги та правоохоронці. Жодних «спеціальних» перепусток не буде.

Міський голова Рівного Олександр Третяк закликав усіх утриматися від масових заходів та неухильно дотримуватись карантинних обмежень.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Берегти енергосистему — це твій спосіб турботи
0
Читати далі
У Рівненському районі місцевий житель обікрав магазин
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у житловому будинку загинула жінка
0
Читати далі
Свідоме споживання електроенергії — підтримка кожної родини
0
Читати далі
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі
Мешканців Рівненщини просять зберігати щоденну ощадливість для стабільності енергомережі
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники допомогли бригаді медиків швидко дістатися до хворої жінки
0
Читати далі
У Рівному чоловік дрифтував посеред дороги: в нього відібрали авто
0
Читати далі