Професія - це не лише запис в трудовій та сухі звіти про роботу. Професію творять люди. Його називають "борцем з незаконними забудовами", скаржаться на прямолінійність, агресивно виражену принциповість, незламність і позитивний погляд у майбутнє. То як воно бути начальником управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області та з чим доводиться мати справи для "ВСЕ" розповів Ігор Мічуда.
Хто ви за професією?
Я по своїй суті – будівельник. В мене 44 сторінки записів в трудовій книжці, вам про що розповісти? Щодо освіти, маю дипломи з університету «Україна», МЕГУ, «Водника», Торгово-економічного, і зараз навчаюсь на магістратурі на голову ОСББ.
Що найперше ви робите, коли приходите на роботу?
Коли заходжу в кабінет – отримую стос паперів на підпис і чашечку кави. Отак розпочинається мій робочий день, тут без варіантів.
А після роботи часто залишаєтесь?
Так, дуже часто
Фото зі сторінки фейсбук
Який казус з забудовниками вам найбільше запам’ятався?
З забудовниками? Казуси? Ну казус зазвичай один: коли ти розповідаєш людині, як потрібно робити, щоб діяти в рамках Законодавства, чи обмежитись в непотрібних кроках, а він дивитися на тебе як «баран на нові ворота» і каже «я всерівно зроблю так, як хочу»
І їх не лякає, що це не законно?
Завжди залишається та когорта людей, які хочуть «порішати» все за кулісами.
Так, нічого не змінюється…
Тут ви не праві. В нас багато чого змінюється. Одні кажуть, що в «совєцком союзі було харашо» - я ні про що не думав, за мене думала держава, я мав ковбасу. Подумаєш, в мене нічого не було, зате була ковбаса. Вистоювали в черзі за туалетним папером, бо одним з найбільших дефіцитів був саме на туалетний папір, і йдучи додому ці 15-20 рулонів вішались на шию, щоб сусіди бачили та заздрили, що в мене є такий «скарб». Багато змінилось – прийшло нове покоління, нове мислення, нові технології.
Зміни не завжди відповідають нашим очікуванням. Можливо ми дарма очікуємо, що хтось прийде і покращить наше майбутнє змахом чарівної палички? Ні, такого не буде, потрібно брати в свої руки ці зміни. День у день маленькими кроками досягати своєї цілі. І результат буде, хоч і не моментальний. Краще повільно, але результативно.
Які робочі моменти вас дратують?
Моменти не дратують, дратує людська тупість
Чи правда що у сейфі на роботі ви зберігаєте пістолет?
Чому його в сейфі зберігати? Він завжди зі мною. Навіть зараз
Доводилось ним скористатись?
Скажемо так – він не раз мені допомагав.
Поради від Ігоря Мічуди у відео:
У разі якщо ви готові поспілкуватись про вашу роботу - дзвоніть нам 0986173802