Проєкти з Рівного та Дубно стали переможцями Конкурсу енергоефективності

Проєкти з Рівного та Дубно стали переможцями Конкурсу енергоефективності
0
Проєкти з Рівного та Дубно стали переможцями Конкурсу енергоефективності

Конкурсна рада з проведення обласного конкурсу проєктів з енергоефективності обрала ще двох переможців. Так, цьогоріч за обласні кошти відремонтують систему опалення дитсадка №7 у м.Дубно та  повітродувку на очисних спорудах каналізації у Рівному по вул. Будівельників, 22.

Як розповів директор департаменту ЖКГ, енергетики та ефективності ОДА Володимир Пшеюк, у травні вже було визначено 3-х переможців, а сьогодні комісія підтримала додаткові два проєкти.

«На усі п’ять проєктів спрямують 5 мільйонів 300 тисяч гривень з обласного бюджету, частину дофінансують громади, – зазначила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська. – Також сьогодні на засіданні вирішено подовжити термін подачі заявок на участь у конкурсі ще до 1 листопада 2021 року».

Окрім того, члени Конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проєктів з енергоефективності підтримали звернення до облради та ОДА щодо додаткового виділення 5 млн грн на реалізацію проєктів  з енергоефективності.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині СБУ викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вбив пʼятьох людей
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі