
Викрити афериста вдалося завдяки чіткій і злагодженій роботі оперативних підрозділів, карного розшуку ГУНП та Рівненського РУП, комплексу слідчих і розшукових заходів. Авто 27-річного зловмисника правоохоронці зупинили вчора на вулиці Гайдамацькій в обласному центрі.
До 92-річної рівнянки напередодні завітав нібито представник газової служби для перевірки системи газопостачання, в результаті чого зловмисник викрав близько 8 тисяч грн.
Під час огляду «Ауді А6» псевдогазовика слідчо-оперативна група вилучила десять колекційних монет, 28 тис. грн, засоби зв'язку та інші речові докази.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч.3 ст.185 ККУ. Наразі будь-яких показів він не дає.
Поліцейські перевіряють його також на причетність до інших аналогічних злочинів, скоєних відносно осіб похилого віку. Попередньо сума завданих збитків потерпілим становить орієнтовно пів мільйона грн.