Путін пообіцяв посилити підтримку бойовиків на Донбасі

Путін пообіцяв посилити підтримку бойовиків на Донбасі
0
Путін пообіцяв посилити підтримку бойовиків на Донбасі

Президент РФ Володимир Путін під час своєї підсумкової прес-конференції заявив про те, що Росія буде нарощувати свою підтримку бойовикам незаконних озброєних формувань так званих «ДНР» та «ЛНР» на окупованому Донбасі.

«Росія як підтримувала Донбас, так і буде підтримувати. Навіть будемо нарощувати нашу підтримку. Не тільки по гуманітарній лінії, але й по лінії прямого співробітництва, ми будемо це робити і надалі», – заявив Путін.

Також він сказав, що мінські угоди переглянути не вдасться і зауважив, що врегулювання конфлікту на Донбасі таки відбудеться. Питання тільки – коли.

Про перспективи відносить між Україною та РФ він сказав, що «це залежить від української влади».

Тим часом, Президент України Володимир Зеленський вважає за необхідне продовжити санкції проти Росії та притягнути РФ до юридичної відповідальності за Крим та Донбас. З його слів, Україна працює над виконанням всіх домовленостей, досягнутих на минулому Нормандському саміті.

Нагадаємо, раніше Генасамблея ООН прийняла оновлену резолюцію по Криму, в якій російських «чиновників» вперше назвали окупаційною владою і заявили, що вони сприяють вичерпуванню природних ресурсів Криму.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі
Внаслідок наїзду потяга загинув неповнолітній на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині двоє підлітків на мотоциклі вʼїхали в будинок
0
Читати далі
Бронь від мобілізації можуть зняти вже з 1 вересня
0
Читати далі
В Україні існує дефіцит ракет ППО
0
Читати далі