Райони Рівненщини отримають сучасне діагностичне обладнання?

Райони Рівненщини отримають сучасне діагностичне обладнання?
0
Райони Рівненщини отримають сучасне діагностичне обладнання?

Усі кардіологічні відділення районних та міських лікарень області вже в цьому році зможуть отримати майже двадцять комплектів сучасного діагностичного обладнання. Це стало можливим завдяки реалізації на Рівненщині проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Днями в обласному управління охорони здоров’я відбувся тендер на закупівлю майже двадцять комплектів для 19 лікарень області, участь в якому взяли 8 українських та закордонних компаній.

Як розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок серед обладнання яке планують закупити кардіоваскулярні сканери, електрокардіографи, дифібрилятори-монітори, обладнання для проведення тредміл-тесту та інше.

Наприкінці минулого року ми оголосили тендер на закупівлю цього обладнання. Приємно, що цей тендер викликав високу зацікавленість серед учасників ринку не лише в Україні, але й за її межами. Тож тепер ми приступаємо до оцінки всіх пропозицій, а вже після цього будемо підписувати угоду з переможцем, - зазначив Сергій Рибачок.

Зокрема свої пропозиції, окрім Українських компаній, надіслали ще компанія Diatech SA (Швеція), Philips (Голандія) та об’єднання підприємств: ТОВ «Медична компанія  ЕМПІРИКА» (лідер) та EDAN Instruments INC з Китаю. Керівник групи впровадження проекту розповідає, що усе обладнення відповідно до категорій було поділене на п’ять лотів. Тож тепер консультантам Світового банку потрібно опрацювати технічну документацію та надати комісії з відбору надати свої висновки. На це згідно правил Світового банку консультанти мають два з половиною місяці.

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили двох чоловіків, які «вирішували» питання з мобілізацією
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть житомирянина, який планував здійснити теракт саморобною вибухівкою
0
Читати далі
Перед судом постане житель Рівненщини за спробу вбити двох знайомих
0
Читати далі
Німеччина виділить €50 млн на відновлення захисної арки ЧАЕС після російського удару
0
Читати далі
Волинянин переправив за кордон 17 чоловіків: слідчі Рівненщини повідомили йому про підозру
0
Читати далі
Жителя Острога затримала за підозрою у зливі даних ворогу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіка, який пограбував магазин та втік
0
Читати далі
На Рівненщині затримали неповнолітнього водія, під колесами автомобіля якого загинула вагітна пішохідка
0
Читати далі
12 молодих людей із Рівненщини отримали гранти Президента
0
Читати далі