Районний бюджет Рівного отримав 110 мільйонів доходів у 2019

Районний бюджет Рівного отримав 110 мільйонів доходів у 2019
0
Районний бюджет Рівного отримав 110 мільйонів доходів у 2019

За 2019 рік до загального фонду бюджету Рівненського району фактично надійшло власних доходів 246,2 мільйони гривень, що становить 103,8 % до затверджених сум по бюджету на 2019 рік.

До районного бюджету надійшло власних доходів 110,6 мільйони гривень, виконання плану забезпечено на 102,3 %, власні надходження сільських та селищного бюджетів склали 135,5 мільйонів, або 105,1 %.

З державного бюджету до районного бюджету надійшло базової дотації в сумі 12,7 мільйони, дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 36,5 мільйонів гривень, освітньої субвенції в сумі 112,6 мільйонів та медичної субвенції в сумі 32,5 мільйони.

У структурі доходів найбільшу питому вагу мають податок на доходи фізичних осіб – 44,4 %, плата за землю – 28,8 %, єдиний податок – 14,7 % та акцизний податок – 8,4 %.

0
Найцікавіші матеріали
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі
В Україні на одного новонародженого — троє померлих
0
Читати далі
Популярні криптобіржі в Україні: актуальний рейтинг
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав телефон, замінивши на підробку
0
Читати далі
Судитимуть голову громади на Рівненщині за вимагання хабаря щодо вирішення земельного питання
0
Читати далі
Санду «Я б підтримала об'єднання» — як це сприйняли прихильники румунського громадянства
0
Читати далі
Росія намагається розірвати енергосистему України та створити «острови», - ISW
0
Читати далі
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі