Рівнян запрошують на презентацію інсталяції «Календар війни. Зеленопілля»

Рівнян запрошують на презентацію інсталяції «Календар війни. Зеленопілля»
0
Рівнян запрошують на презентацію інсталяції «Календар війни. Зеленопілля»

13 липня о 19:00 на майдан Незалежності відбудеться презентація інсталяції «Календар війни. Зеленопілля»

Також о 20:00 на Літній сцені в парку ім. Шевченка відбудеться презентація документального фільму «Останній медик терміналу».

11 липня 2014 року ворожі гради обстріляли селище Зеленопілля, що на Луганщині. Це було перше масове застосування регулярних військ Росії проти українських сил. Світанок цього дня забрав 37 життів українських воїнів та більше сотні бійців тієї ночі зазнали поранень і контузії.

За ініціативи Федора Мисюри та за сприяння міського голови Рівного Олександра Третяка, аби вшанувати пам'ять загиблих і згадати про трагічні події липня 2014 року, на Майдані Незалежності буде представлена інсталяція декоративного снаряду «Граду», якими Росія обстрілювала українські позиції. Зеленопілля - це перший епізод інтерактивної експозиції «Календар війни», котра протягом року змінюватиме сюжет з прив'язкою до трагічних дат на Сході України.

Окрім того, цього ж дня на літній сцені парку ім. Шевченка, відбудеться презентаційний перегляд документальної стрічки про героя України Ігоря Зінича «Останній медик терміналу. Ігор Зінич, позивний «Псих». На показі будуть присутні автор фільму Ксенія Клим та режисер Василь Яворський.

0
Афіша
Найцікавіші матеріали
У Рівному пара злодіїв винесла з орендованої квартири телевізори
0
Читати далі
У Сарнах чоловіка за вбивство, розбій та підпал взяли під варту
0
Читати далі
 На Рівненщині в ДТП загинули двоє людей
0
Читати далі
Поліцейські затримали зловмисника, який обікрав три будинки у Рівненському районі
0
Читати далі
Росія накопичила близько 6,2 тисячі дронів-камікадзе «Герань» різних версій
0
Читати далі
На Дубенщині спалахнуло підприємство: дим видно з Рівного
0
Читати далі
У Дубні загинув пішохід: перебігав дорогу у невстановленому місці
0
Читати далі
НБУ введе в обіг банкноту найвищого номіналу — 2000 гривень — уже з 4 вересня
0
Читати далі
Рятувальники Рівненщини працюють безупину через пожежі в екосистемах
0
Читати далі