Рівнян запрошують насолодитися роботами тернопільської художниці

Рівнян запрошують насолодитися роботами тернопільської художниці
0
Рівнян запрошують насолодитися роботами тернопільської художниці
У галереї Євро Арт презентували виставку тернопільської художниці Олесі Гудими «МОЯ ВЕЛИКА ЛЮБОВ. MY BIG LOVE».
 
Споглядати її мистецтво – майже диво. Її картини ведуть у зовсім інші виміри, створюючи сплав із різних світів, змінюючи звичний порядок речей. Вони дивують, шокують, притягують, вражають у саме серце.
 
Вона - вільна художниця. Вона - Олеся, яка намалювала Лесю. Вона створила «Українську Мадонну». Вона - Olesya Hudyma, яка привезла в Рівне трошки теплих фарб і краси.
 
Дівчатка, зробіть собі подарунок до 8-го березня - сходіть на виставку! А хто не встигне у свято, зможе познайомитися з творчістю Olesya Hudyma до18 квітня.
 
 
 
0
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі