Збірна команда України з виду спорту го здобула бронзові нагороди у фіналі Командного Чемпіонату Європи в Брюсселі (Бельгія).
До складу збірної входять чотири найсильніші спортсмени України: майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Богацький (Київ), майстер спорту України міжнародного класу Андрій Кравець (Рівне), майстер спорту України міжнародного класу Артем Качановський (Рівне, Школа інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді) та майстер спорту України Богдан Жураковський (Рівне, ШІВС РМПДМ).
Всього у змаганнях брали участь 35 команд, поділених на чотири ліги згідно з результатами попередніх сезонів. Команда України мала право починати боротьбу в чемпіонаті в лізі А. Змагання стартували осінню 2018 року і проходили в мережі Інтернет за круговою системою в кожній лізі до травня 2019 року. В червні, команди, що претендували на відбір до фіналу, провели матчі уже в очній боротьбі в Чехії та Сербії. Цей етап змагань був задуманий з метою запобігання впливу на визначення лідерів можливого чітерства, від якого не застраховані інтернет ігри. За результатами цих двох етапів чемпіонату були відібрані чотири команди-фіналісти, які і розіграли призові місця у фіналі, що проходив на початку Європейського Ґо Конгресу в Брюсселі (Бельгія) 19-21 липня.
До складу команд-фіналістів входять провідні спортсмени Європи, дуже близькі за силою гри, рівень яких постійно зростає. Тому, боротьба серед них завжди запекла і непередбачувана. Визначити наперед команду чемпіона Європи практично неможливо. Здобувши призове місце в чемпіонаті, наші спортсмени уже вкотре підтвердили, що вони входять до складу еліти європейського го.
Довідково:
Го - стародавня китайська стратегічна настільна гра для двох гравців, поширена в країнах Східної Азії та, меншою мірою, в усьому світі. Гра з'явилась у Китаї понад 2 тисячі років тому. Професійно в го грають кілька тисяч гравців, організованих у професійні ліги, які існують в Японії, Китаї, Південній Кореї та на Тайвані. На аматорському рівні в го грають мільйони гравців в Азії та у всьому світі. В Японії, де гра здобула найбільшого розвитку впродовж останніх століть, вона є частиною традиційної культури і сприймається як гра самураїв. Саме з Японії гра поширилася на Захід у другій половині 20 століття.