Рівняни перемогли на Волині

Рівняни перемогли на Волині
0
Рівняни перемогли на Волині

У місті Ковель Волинської області відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. 

Участь у змаганнях взяла команда Рівненської області у складі 4 спортсменів та 1 тренера. 

У підсумку переможцями змагань стали Іванна Юрчук (м. Костопіль, тренер Бичков О.А.) та Назар Буткевич (м.Рівне, тренер Полюхович В.О.). 

Срібні медалі вибороли Максим Кусік та Микола Грицюк  (м. Рівне, тренер Полюхович В.О.). 

0
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі