Рівняни зможуть зареєструватися в електронній черзі, щоб отримати паспорти в ЦНАПі

Рівняни зможуть зареєструватися в електронній черзі, щоб отримати паспорти в ЦНАПі
0
Рівняни зможуть зареєструватися в електронній черзі, щоб отримати паспорти в ЦНАПі
Вже за тиждень рівняни зможуть реєструватися в електронній черзі для отримання українського та закордонного паспортів у Рівненському регіональному центрі надання адміністративних послуг.
 
Нагадаємо, що у Рівненському регіональному ЦНАПі тривають роботи по завершенню реконструкції додаткових приміщень, де вже з 1 липня рівняни матимуть змогу оформлювати паспорти громадянина України у вигляді ID-карти та паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

- За попередніми розрахунками фахівців ЦНАПу за таких технічних та кадрових умов Центр спроможний прийняти більше 300 клієнтів за день. Впевнений, що тепер завдяки тому, що паспорти можна буде оформити у ЦНАПі, рівняни матимуть можливість отримувати якісні послуги у цій сфері, - говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

І вже буквально за тиждень у Рівненському ЦНАПі розпочнеться попередня реєстрація на отримання закордонних паспортів.
0
Найцікавіші матеріали
Перед судом постане рівнянин, обвинувачений у збуті та зберіганні психотропів
0
Читати далі
На Рівненщині викрили двох чоловіків, які «вирішували» питання з мобілізацією
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть житомирянина, який планував здійснити теракт саморобною вибухівкою
0
Читати далі
Перед судом постане житель Рівненщини за спробу вбити двох знайомих
0
Читати далі
Німеччина виділить €50 млн на відновлення захисної арки ЧАЕС після російського удару
0
Читати далі
Волинянин переправив за кордон 17 чоловіків: слідчі Рівненщини повідомили йому про підозру
0
Читати далі
Жителя Острога затримала за підозрою у зливі даних ворогу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіка, який пограбував магазин та втік
0
Читати далі
На Рівненщині затримали неповнолітнього водія, під колесами автомобіля якого загинула вагітна пішохідка
0
Читати далі