Рівнянин організував нарколабораторію: його затримала поліція

Рівнянин організував нарколабораторію: його затримала поліція
0
Рівнянин організував нарколабораторію: його затримала поліція

Більшість фігурантів вже мали проблеми із законом за незаконні операції з наркотиками. Ділки орендували квартиру та гараж, де виготовляли до 16 000 доз метамфетаміну на місяць і збували в регіоні. Такий «бізнес» приносив учасникам наркоугруповання до 2 млн грн. Усім обрані запобіжні заходи.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області та слідчі слідчого управління обласної поліції, організував наркобізнес 30 річний рівнянин та залучив як спільників ще десятьох жителів міста та області. Кожен мав свою зону відповідальності: закупка компонентів для виготовлення психотропу, виробництво, збут, пошук клієнтів, ведення бухгалтерії, розподіл коштів між всіма.

Щоби налагодити виробництво наркотиків, під лабораторії орендували квартиру та гараж. Там ділки виготовляли до 16 000 доз метамфетаміну на місяць. Збували «товар» шляхом закладок, з рук у руки або відправляли поштою, ховаючи в різноманітні речі та продукти. На виробництві та збуті наркотиків ділки заробляли до 2 млн грн щомісяця.

Для знешкодження діяльності наркоугруповання поліцейські за силової підтримки спецпідрозділу КОРД провели оперативні заходи та затримали шістьох учасників групи. Також провели 24 обшуки й вилучили психотропи, компоненти для виготовлення наркотиків, обладнання, зброю, чорнові записи, гроші тощо. Вартість вилучених психотропів на «чорному» ринку сягає 1 000 000 грн.

 

На підставі зібраних доказів 11 членам угруповання, серед них і затримані, оголосили підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання з метою збуту, а також збут наркотичних засобів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

 

Усім підозрюваним обрані запобіжні заходи: дев’ятьох взято під варту із правом внесення застави від 300 000 гривень до 454 200 гривень, одному - цілодобовий домашній арешт. Стосовно ще одного спільника – триває розгляд.

 

Санкція статті передбачає покарання - до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Заходи з викриття та затримання проводилися спільно з УСБУ в Рівненській області під процесуальним керівництвом Рівненської окружної прокуратури.  

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі