Рівнянки двічі програли вдома

Рівнянки двічі програли вдома
0
Рівнянки двічі програли вдома

Стартові матчі 2020 року волейболістки рівненської «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» зіграли з своїми географічними сусідками – луцькою командою «Волинь-Університет-ОДЮСШ».

Матчі між рівнянками та волинянками, які часто називають модним словом «дербі», обіцяли бути напруженими. Тим паче команди в турнірній таблиці розташовуються близько: луцька команда – шоста, рівненська – восьма.

Але статистика – статистикою, та клас команд, як виявилося, разюче відрізнявся. Лише в першому поєдинку господарки змогли внести певну інтригу в матч – 0:3 (за партіями – 19:25, 23:25 22:25). І, здавалося, у повторній грі перспективи «Регіни» виглядали обнадійливими.

Проте реалії виявилися зовсім не такими, про які мріяли численні уболівальники (а підтримував рівнянок навіть взвод військовослужбовців, які приїхали на гру організовано – цілим автобусом – і так само організовано, та ще й під «акомпанемент» барабана гучно скандували «Ре – гі – на»).

«Волинь», яка потроху долає кризу стартових турів, не дозволила суперницям сподіватися на успіх. Лише в останній партії «Регіна» змогла суперничати з лучанками, проте загальний підсумок знову був не нашу користь – знову 0:3 (14:25, 14:25, 20:25).

Що ж, наші землячки не змогли поліпшити турнірне становище – вони залишаються на восьмому місці, випереджаючи «володарів» останньої позиції, вінницький «Білозгар-Медуніверситет» лише на один пункт. І саме з вінничанками 30 і 31 січня рівнянки зустрінуться на майданчику рівненської ДЮСШ №5. Ось тоді й виявиться, хто сильніший.

Микола Пікула, 7dniv.rv.ua

 

0
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі