Рівнянки "мажорно" виступили на Чемпіонаті Європи

Рівнянки
0
Рівнянки "мажорно" виступили на Чемпіонаті Європи

Збірна України з софтболу на мажорній ноті завершила свій виступ на чемпіонаті Європи зі софтболу, що проходив в Чехії та Польщі. За два останні ігрові дні наша команда здобула три перемоги поспіль.

4 липня українська збірна переграла Данію 6:0 та Словаччину 7:5, а 5-го липня в заключному турі збірна України здолала Литву 10:0.

Таким чином збірна України з софтболу фінішує на ІІ місці підгрупи "І" з показником 5 перемог та 1 поразка (до цього в підгрупі "В" 1 перемога та 4 поразки). Загалом наша команда посіла 18 місце чемпіонату Європи серед 23 учасників. Боротьбу за єдину путівку на Олімпійські Ігри Токіо-2020 продовжать збірні Італії, Нідерландів, Великої Британії, Чеської Республіки, Іспанії та Франції.

Рівненщину на Євро 2019 представляли сім гравців софтбольного клубу "Західний Вогонь" а саме Юлія Міронова - перший тренер Володимир Судимак, Анастасія Кратюк - перший тренер Володимир Судимак, Ольга Юхимчук - перший тренер Володимир Судимак, Вікторія Капітанчук - перший тренер Володимир Судимак, Анна Троць - перший тренер Юлія Міронова, Діана Вашай - перший тренер Юлія Міронова та Яна Мацкевич - перший тренер Юлія Міронова.

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вчинив смертельне ДТП та втік
0
Читати далі
На Радивилівщині внаслідок наїзду потяга загинула жінка
0
Читати далі
Рівненщина сьогодні прийняла вже 10-й з початку року евакуаційний поїзд.
0
Читати далі