Рівнянки здобули три медалі на Чемпіонаті України з боксу

Рівнянки здобули три медалі на Чемпіонаті України з боксу
0
  • Рівнянки здобули три медалі на Чемпіонаті України з боксу
  • Рівнянки здобули три медалі на Чемпіонаті України з боксу

Підійшов до завершення Чемпіонат України з боксу серед жінок у вікових групах: жінки, молодь, юніорки та дівчата. Турнір приймав Харків.

Єдине золото на Чемпіонаті загалом і серед еліти зокрема вазі до 54 кг здобула наша Іванна Крупеня. До слова, наша спортсменка цей титул здобула вже всьоме. В цій же ваговій категорії наша Олександра Малєванець фінішувала п'ятою.

Яна Зензелюк у вазі до 54 кг здобула срібло Чемпіонату України. Також Анастасія Буток у вазі до 57 кг виграла здобула бронзову медаль 

Анна Добровольська у вазі до 48 кг та Ольга Бортнік вазі до 64 кг фінішували п'ятими

Варто зазначити що саме за результатами даних змагань буде сформовано склад збірної України, який представлятиме нашу країну на цьогорічних Чемпіонатах Європи, світу та братиме участь у ліцензійних стартах на Олімпійські ігри 2020 року.

0
Спорт # Іванна Крупеня # бокс Рівне # Чемпіонат України Харків # Крупеня бокс # Харків бокс # Харків спорт # Харків Чемпіонат # бокс новини
Читайте також
1724
Драйвовий відеозвіт боксерського турніру в Острозі
12-13 квітня Острог приймав вже четвертий турнір з боку пам'яті заслужених тренерів України Віталія Мартиненка та Юрія Тончука.
0
Читати далі
3243
Збірна Рівненщини друга на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Збірну Рівненської області посіла 2 місце на Чемпіонаті України серед молодших юнаків. Турнір проходив у Харкові.
0
Читати далі
2454
В Острозі змагалося 100 боксерів Західної України
12-13 квітня Острог приймав вже четвертий турнір з боку пам'яті заслужених тренерів України Віталія Мартиненка та Юрія Тончука.
0
Читати далі
2289
Рівненська боксерка Іванна Крупеня "засвітилась" у відео-проекті "Шило" (ВІДЕО)
Рівненська боксерка Іванна Крупеня давно відома за межами України своїми спортивним успіхами.
0
Читати далі
1635
Костопільські борці здобули бронзу Чемпіонату України
З 4 по 7 квітня у місті Харків відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків. Участь в ньому взяли близько 240 учасників з 20 областей України, серед яких і вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату.
0
Читати далі
1745
Рівне приймало 5 Міжнародний боксерський турнір пам'яті Павла Дмитрієва
У період з 21 по 23 березня 2019 року в приміщенні КЗ «Рівненський міський будинок культури» відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті П.Дмітрієва.
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
У Вараші районі потонув 14-річний хлопець
0
Читати далі
Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП травмовано двох осіб
0
Читати далі
На Рівненщині заблокували діяльність організованої злочинної групи
Серед підозрюваних – працівник слідчого ізолятору
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено двох зрадників з Луганщини, які перейшли на бік ворога
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР повідомила про підозру працівникам ТЦК, які силою мобілізували чоловіка
0
Читати далі
Поблизу кордону зі Словаччиною зупинили четвірку правопорушників з Рівненщини
0
Читати далі
В одному з кафе Рівного чоловік дістав гранату: на місце викликали поліцію
0
Читати далі
У Рівненському районі водій врізався у паркан: загинув пасажир
0
Читати далі