"Рівне. День за днем": Визначено кращих фотографів-репортерів 2018 [+ФОТО]

0
"Рівне. День за днем": Визначено кращих фотографів-репортерів 2018  [+ФОТО]

17 січня 2019 р. о 17:00 в Міський Будинок Культури / Рівне відкриття виставки та нагородження переможців Третього конкурсу репортерської фотографії «Рівне-2018. День за днем»

Тема: повсякденне життя міста та Рівненщини у всіх його проявах, проблемах, досягненнях. 
Свої кращі світлини фоторепортери завантажували на спеціально створений сайт http://2018.rivneday.ukrfoto.org/ua/ протягом 2018 року.

До конкурсу долучились 30 авторів з Рівного, інших міст та Грузії, серед яких відомі та нові імена у фотографії.

17 січня будуть вручені нагороди – золоті, срібні, бронзові медалі, дипломи. 
Такого проекту на сьогоднішній день немає жоден з регіонів в Україні і цьогоріч уже втретє в Рівному відбувається фотографічне підведенням підсумків року.
Конкурс «Рівне. День за днем» - це можливість створення якісного фотолітопису нашого міста та краю, підвищення рівня фотожурналістики, сприяння якіснішому фотографічному висвітленню подій, популяризація документальної фотографії та ствердження її значимості у сучасному світі, важливість збереження її достовірності та правдивості, просвітницька та навчальна роль, заохочення та відзначення кращих репортерів.

Запрошуємо до участі партнерів та спонсорів, це прекрасна можливість разом з журналістами увійти в історію нашого краю!

Організатори та співорганізатори – народна студія «Простір фото» Рівненського МБК, студія «У фарватері істин» за підтримки Національної Спілки фотохудожників України.

Контактні дані: тел. 097-1164539, e-mail: kharvat@ukrfoto.org

УСІ ФОТО ПЕРЕМОЖЦІВ: ТУТ

0
i-серфінг # Простір фото # Рівне. День за днем # У фарватері істин
Найцікавіші матеріали
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі
Троє людей загинуло та попередньо шестеро травмувалися внаслідок ворожої атаки
0
Читати далі
Мешканці Рівненщини із початку місяця перерахували шахраям понад 1,5 мільйона гривень
0
Читати далі