Рівне переходить на погодинну подачу води

Рівне переходить на погодинну подачу води
0
Рівне переходить на погодинну подачу води

У квітні Рівнеоблводоканал готується до подачі води із пониженим тиском в окремі години. А це означатиме, що в кранах багатьох споживачів підприємства у певні години не буде напору, а в декого, хто живе на верхніх поверхах, води взагалі може не бути. На підприємстві розуміють, що такий крок досить непопулярний і створить незручності для споживачів, проте іншого виходу, з огляду на ситуацію, що склалася, не бачать.


«Ми відтягували цей крок, як могли», - прокоментував в.о. директора Рівнеоблводоканалу Андрій Грухаль

 

Також він пояснив, що подача води із пониженим тиском відбуватиметься в окремі години вдень, коли вартість тарифу електроенергії найбільша, а також у нічний час.


За його словами, нині економічно обґрунтований тариф мав би бути 57 грн. 07 коп. за «куб» водопостачання та водовідведення (разом із ПДВ) для усіх без винятку категорій. Особливо для населення, яке складає левову частку споживачів послуг Рівнеоблводоканалу. Втім, саме для населення діючий тариф дуже далекий від реалій, бо досі залишається на довоєнному рівні (2021 року) і складає із ПДВ 32 грн. 60 коп.

 

"Незважаючи на те, що населення розраховується із нами за спожиті послуги майже повністю, саме економічно необґрунтований тариф призвів до того, що борг Рівнеоблводоканалу вже перевалив за 115 мільйонів гривень. Із них близько 70 мільйонів – це борг за електроенергію, а решта 45 мільйонів - борг підприємства перед Рівнеазотом за очистку стоків. Із такими боргами, як розумієте, навіть ті 20 мільйонів гривень, які на 2025 рік передбачила нам Рівненська обласна рада, ситуацію кардинально не змінять. Місто ж наші звернення просто залишило без відповіді. А оскільки тарифи для облводоканалів в НКРЕКП піднімати найближчим часом не збирається, то єдиним виходом, який дозволить нам бодай трохи зекономити на електроенергії, залишається погодинне обмеження водопостачання для населення", - підсумував пан Грухаль.

 

0
Події
Найцікавіші матеріали
Рівненські вибухотехніки показали уламки дронів, які впали в області
0
Читати далі
На Рівненщині виявлено правопорушника, який перебував у розшуку
0
Читати далі
У Рівному на переході збили жінку, вона померла
0
Читати далі
14-річний рівнянин для фото виліз на вагон потяга: його вдарило струмом
0
Читати далі
НАБУ підтвердило, що законопроект Зеленського відновить незалежність антикорупційних органів
0
Читати далі
У Рівному під час ремонту на чоловіка впала вантажівка
0
Читати далі
Як створити криптовалютний гаманець: порядок дій для кожного типу сховища
0
Читати далі
На Рівненщині надають послугу раннього втручання
0
Читати далі
В аварії під Костополем серйозно травмувався водій: медики боряться за його життя
0
Читати далі