Рівне працюватиме над доступністю міського простору

Рівне працюватиме над доступністю міського простору
0
Рівне працюватиме над доступністю міського простору

В обласному центрі розпочинають реалізовувати ідею доступності міського простору та повноцінного включення людей з інвалідністю у життя суспільства.

Так, заплановано створення комісії на чолі з заступником міського голови Рівного Олегом Піщанським, яка повинна визначити рівень безбар’єрності закладів для людей з інвалідністю, а також батьків з маленькими дітками та візочками.

«Ми хочемо зробити так, щоб люди, які пересуваються на інвалідних візках могли жити і насолоджуватись життям на повну, гуляти містом, відвідувати різні заходи та заклади. Тому розпочинаємо роботу над доступністю міського простору, – говорить міський голова Рівного Олександр Третяк. – Ми прагнемо змін на краще в місті у напрямку доступності».

Сьогодні до Рівного завітали експерти проекту Доступно.UA, які зараз працюють у Рівному в напрямку доступності адміністративних локацій та виборчих дільниць.

Востаннє команда проекту була у Рівному у 2019-ому році. Тоді відзнаки отримали ЦНАП, що на майдані Просвіти, а також торговий центр «Злата плаза». Зараз відзнаку Доступно.UA має ще і приміщення, де знаходиться Майстерня міста.

«Ми бачимо, що керівництво міста максимально зацікавлене у тому, щоб Рівне було доступним містом. Наша команда готова надати інформацію, яка зібрана в рамках інспекцій закладів і ці дані можуть стати базою дослідження і подальших змін у місті в рамках інклюзивності та доступності, – пояснює координатор проектів Софія.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру
0
Читати далі
Значення вітамінів групи В для організму
0
Читати далі
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі
Попкорн: насолода для кожного дня
0
Читати далі
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі