«Рівнегаз» закупив для Рівненської лікарні необхідні побутові засоби (ФОТО)

«Рівнегаз» закупив для Рівненської лікарні необхідні побутові засоби (ФОТО)
1
«Рівнегаз» закупив для Рівненської лікарні необхідні побутові засоби (ФОТО)

Сьогодні працівники рівненського підприємства «Рівнегаз» привезли до Рівненської центральної міської лікарні необхідні побутові товари та гігієнічні засоби: пральні порошки, рушнички, серветки, мило, а також відра, лампочки та швабри. Все необхідне підприємство придбало власним коштом.
Світлина від АТ "Рівнегаз".
Напередодні працівники лікарні подавали список товарів першої необхідності, препаратів чи засобів гігієни. Керівництва лікарні висловило свою вдячність працівникам «Рівнегазу», які оперативно доставили все необхідне.
Світлина від АТ "Рівнегаз".
Щодня цих речей необхідна велика кількість, особливо зважаючи на теперішню ситуацію. Втім для лікарні ці витрати не покривають.
Світлина від АТ "Рівнегаз".
Окрім побутових засобів першої необхідності товариство «Рівнегазу» допомагає і засобами захисту для лікарів. Медикам рівненських медзакладів передають захисні костюми, маски, окуляри та антисептики. Окрім цього підприємство допомагає лікарям з безкоштовним перевезенням пацієнтів.
Світлина від АТ "Рівнегаз".
У лікарів Рівненської ЦМР поцікавились щодо ситуації з коронавірусом на Рівненщині.
Світлина від АТ "Рівнегаз".
Завідуюча інфекційного відділення для дорослих Рівненської ЦМЛ Галина Максимчук
зазначила, що ймовірно цей вірус вже є на території області. Щоправда, зафісувати їх поки не можна, оскільки для точного виявлення вірусу необхідно робити тест не раніше п’ятого дня. А багато хто переносить хворобу в легкій формі, можливо, навіть не здогадуючись про те, що він є носієм вірусу. В цьому і полягає вся складність тестування. До того ж, не зважаючи на те, що скринінгові тести вже доставили в область – Рівненська ЦМР досі їх не отримала.
Світлина від АТ "Рівнегаз".
Медики вкотре нагадують: аби уникнути розповсюдження коронавірусу – необхідно безумовно дотримуватись самоізоляції та всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.
Світлина від АТ "Рівнегаз".

1
Найцікавіші матеріали
На Здолбунівщині внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
Головне покликання жінки в житті — це народити дітей: так вважає 41% українців
0
Читати далі
На Рівненщині лікар ВЛК допомагав ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
У Рівному чоловік на пошті обміняв дорогий ремінь на підробку
0
Читати далі
У Рівному стартував набір у гімназію нового покоління «StarLand»
0
Читати далі
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі
На Рівненщині вибухотехніки знешкодили нерозірвану частину БпЛА
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинула жінка, чоловік у важкому стані
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП загинуло подружжя
0
Читати далі