Рівненщина долучається до президентської програми «Здорова Україна»

Рівненщина долучається до президентської програми «Здорова Україна»
0
Рівненщина долучається до президентської програми «Здорова Україна»

У рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» в громадах Рівненської області оновлять спортивну інфраструктуру.

Нагадаємо, в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна» Президент Володимир Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», яка спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. Мета програми – зробити спорт доступним для всіх.

Серед складових програми – створення «активних парків» і спортивних майданчиків для активного відпочинку місцевих мешканців. Вони мають з’явитися в усіх куточках України. До першої хвилі проекту увійшли 7 територіальних громад Рівненщини.

Також у рамках програми Президента «Здорова Україна» буде проведено комплексну реконструкцію двох закладів області: Березнівського та Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю. У 2021 році заплановано розробити проектну документацію, а будівельні роботи стартують у наступному році.

Також однією з важливих складових програми є реформа харчування у навчальних закладах, реформування уроків фізкультури в школі та повні медичні обстеження для осіб після 55 років кожен рік-два.

Загальнонаціональна програма «Здорова Україна» розроблена багатьма фахівцями, Офісом Президента України спільно з трьома міністерствами: охорони здоров’я, молоді та спорту, освіти та науки, а також за участю експертів з різних галузей.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Кембриджський словник оголосив слово 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині після розпивання спиртного власник житла завдав ножових поранень гостю
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувався пішохід
0
Читати далі
Зеленський та Макрон підписали документ, що дає Україні змогу придбати 100 літаків Rafale
0
Читати далі
В Україні готують «Обрій» — систему контролю непрацюючих
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто загинула пішохідка
0
Читати далі
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі