Рівненщина – друга серед регіонів по озелененню України

Рівненщина – друга серед регіонів по озелененню України
0
Рівненщина – друга серед регіонів по озелененню України

У рамках масштабного екологічного проекту «Greening Рlanet» у Рівненській області висадили близько 300 тисяч кленів, сакур, катальп, бузку, лип та фруктових дерев – всього 184 різновиди.

Рівненщина в рамках акції з озеленення зайняла друге місце серед усіх областей України.

«Ми довели світу, що піклуємося про екологію, чисте повітря і відновлюємо наші ліси. Нам не байдужа доля майбутніх поколінь. Дякую всім, хто впродовж місяця згуртувався і долучився до акції. Разом – ми можемо більше», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Представники влади, лісівники, ініціативні жителі територіальних громад, волонтери з обласної станції юних туристів, шкіл, садочків та соціальних закладів садили дерева та кущі.

Зокрема, до проекту активно долучились Олександрійська, Корнинська, Гощанська, Бугринська, Білокриницька, Клеванська, Зорянська громади, а також Рівне, Сарни та Вараш.

Естафету з озеленення Рівненщина передала Донецькій та Луганській областям. Під час поїздки у східні регіони України голова облдержадміністрації Віталій Коваль передав керівникам Донеччини та Луганщини сертифікати на озеленення. 50 тисяч саджанців з Рівненщини ростиме на донецькій і луганській землях.

Рівненська делегація висадила дерева біля Желаннівської ЗОШ у Донецькій області та на узбережжі озера Чистого в Сєвєродонецьку, що на Луганщині.

До ініціативи долучилося обласне управління лісового та мисливського господарства.

Загалом, за одну добу в рамках проекту «Greening Рlanet» у 110 країнах світу висадили понад 5,5 мільйонів дерев, більшість з яких було висаджено в Україні, а саме 4 124 590. До прикладу, минулого року в Україні висадили 1 831 333 дерев.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Сонячні окуляри – модний і практичний аксесуар – як вибрати ідеальну оправу?
0
Читати далі
У Костополі чоловік погрожував поліцейським гранатою та підірвав снаряд
0
Читати далі
На Рівненщині покращать мобільний зв'язок та інтернет
0
Читати далі
На хабарництві викрито правоохоронця з Рівненщини, який «не знаходив» військовозобов’язаних
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок ДТП загинула водійка кросовера
0
Читати далі
На Рівненщині підприємиця привласнила 350 тисяч на ремонті доріг
0
Читати далі
Зеленський зустрівся із журналістами: основні тези
0
Читати далі
Учасникам угрупування на Рівненщині, які організували алкогольний бізнес, загрожує до 12 років
0
Читати далі
Більше, ніж просто класика: як вибрати взуття, яке працює на імідж
0
Читати далі