Рівненщина може стати пілотною областю в проекті «інвестиційна няня»

Рівненщина може стати пілотною областю в проекті «інвестиційна няня»
0
Рівненщина може стати пілотною областю в проекті «інвестиційна няня»
Вчрпа перспективи проєкту «Інвестиційна няня» голова Рівненської ОДА Віталій Коваль обговорив разом із головою тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань захисту прав інвесторів Галиною Янченко та керівниками силових структур.
 
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про державну підтримку інвестиційних проектів. «Інвестиційна няня» – менеджер від імені держави, який буде супроводжувати інвесторів з початку проекту до його завершення. Закон передбачає підтримку українських та іноземних представників, сума інвестицій яких перевищує 30 млн євро.
 
 
Рівненська область – один з найбільш привабливих інвестиційних регіонів. У нас чимало переваг: хороша логістика, включаючи міжнародний аеропорт, підготовлені земельні ділянки, розроблений спеціальний інвестиційний паспорт та зареєстрований індустріальний парк на 125 гектарів. Крім того, уже є приклади хорошої співпраці з великим бізнесом. Зокрема, розвиваємо на Рівненщині меблевий кластер.
 
Проект «інвестиційна няня» для області стане ще одним кроком на шляху до нашої мети: Рівненщина – територія рівних можливостей.
 
 
 
0
Найцікавіші матеріали
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
Судитимуть агентку рф, яка збиралася підірвати популярний готель у Рівному
0
Читати далі
Кабмін стежитиме за цінами на ліки та штрафуватиме аптеки у разі порушень
0
Читати далі
На Дубенщині дитина врятувала сімʼю під час пожежі
0
Читати далі
Судитимуть агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному
0
Читати далі
У Рівненському районі затримано чоловіка на незаконному зберіганні психотропів
0
Читати далі
Рівнян просять підтримати петицію щодо парковки біля стадіону «Авангард» на вул. Замковій
0
Читати далі
Берегти енергосистему — це твій спосіб турботи
0
Читати далі
У Рівненському районі місцевий житель обікрав магазин
0
Читати далі