Рівненщина отримає додаткові 78,5 млн грн на оновлення місцевих доріг

Рівненщина отримає додаткові 78,5 млн грн на оновлення місцевих доріг
0
Рівненщина отримає додаткові 78,5 млн грн на оновлення місцевих доріг

На будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання місцевих і комунальних доріг Рівненщина отримає 78,5 млн грн. Це кошти залишку субвенції із Дорожнього фонду, що утворився станом на 1 січня 2021 року.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Область цьогоріч вже отримала 460 мільйонів на місцеві автошляхи. І сьогодні тривають активні роботи на більшості з них. Додаткові кошти - це можливість відремонтувати ще більше доріг та покращити якість життя у населених пунктах, адже ними щодня люди їздять на роботу, в лікарню чи школу. Чекаємо від Укравтодору розподілу коштів на капітальні та поточні видатки, а також Порядку щодо погодження об'єктів», – зазначив голова Віталій Коваль.

Нагадаємо, цьогоріч вже відремонтовані дві місцеві дороги. Йдеться про сполучення Рівне-Хотин на відрізках (км 3+560 - км 5+960) та Мнишин – Горбаків.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі