Рівненщина отримала 42 мільйони гривень освітньої субвенції для оснащення шкіл

Рівненщина отримала 42 мільйони гривень освітньої субвенції для оснащення шкіл
0
Рівненщина отримала 42 мільйони гривень освітньої субвенції для оснащення шкіл

Більшу частину, а саме 34 мільйони, спрямують на облаштування внутрішніх санвузлів. Решту – на обладнання для природничих кабінетів. Як розповів начальник управління освіти і науки Григорій Таргонський, із шестисот шкіл Рівненщини на сьогодні близько дев’яносто закладів не мають внутрішніх вбиралень, тобто розташовані на подвір’ях.

Решту суми – близько 8 мільйонів – на забезпечення та придбання обладнання для природничо-математичних кабінетів.

«Ми бачимо зацікавленість держави в покращенні освітнього процесу. І це не лише закупівля обладнання для початкової школи. Адже реформу галузі мають відчути усі школярі. Раніше середня школа отримала кошти на кабінети фізики, тапер на природничі», - відзначила профільна заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатичрук-Кривко.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

0
Наука і технології
Найцікавіші матеріали
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі