![Рівненщина почала 2022 з бюджетним плюсом у 60 млн гривень Рівненщина почала 2022 з бюджетним плюсом у 60 млн гривень](https://vse.rv.ua/storage/f7ca6df8fe/ - 2022-01-05T122233.385-big.png)
Обласний бюджет 2021 року на Рівненщині виконали на понад 105%. Тож на початок року в головній скарбниці регіону є накопичені додаткові близько 60 млн гривень.
Так, дохідну частину обласного бюджету вдалося збільшити на 23% у порівнянні з минулим роком. Сума склала 1 млрд 112 млн гривень. Загалом затверджений на звітний рік план доходів виконаний на понад 105%. А сума додаткових надходжень склала 59,7 млн гривень.
Основним джерелом наповнення обласного бюджету – 87% – залишаються відрахування податку на доходи фізичних осіб. Далі – 7% або понад 80 млн грн – податок на прибуток підприємств. Крім власних доходів, у 2021 році до загального фонду обласного бюджету надійшли з держбюджету понад 400 млн грн дотацій та 1 млрд грн субвенцій.
Таких показників було досягнуто завдяки сумлінним платникам податків, політиці з детінізації праці і легалізації бізнесу, а також відрахувань плати за користування надрами.