![Рівненщина у трійці лідерів серед регіонів України з соціально-економічного розвитку Рівненщина у трійці лідерів серед регіонів України з соціально-економічного розвитку](https://vse.rv.ua/storage/86e8069748/Rb4e9fb1c5235dcd6e0658c0096db1d7c-big.jpg)
Рівненщина продовжує перебувати у ТОП-3 регіонів за соціально-економічним розвитком. Такі результати моніторингу за січень-березень 2021 оприлюднив Мінрегіон. Попереду лише місто Київ та Дніпропетровська область.
Як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, у першому кварталі цього року Рівненщина перша за напрямом «Енергоефективність» (+5 пунктів за рік), друга за показниками: «Фінансова самодостатність» (+6 пунктів) та «Ефективність ринку праці» (+10).
«Рівненська область продовжує утримувати третє місце серед регіонів України. Це означає, що ми на правильному шляху. Наші територіальні громади рухаються від спроможних - до заможніх, а рівень безробіття в області знижується. Регіон стає комфортним для життя людей і для розвитку бізнесу», - відзначив Віталій Коваль.