Рівненщина: за потреби кількість ліжок для хворих на COVID збільшать наполовину

Рівненщина: за потреби кількість ліжок для хворих на COVID збільшать наполовину
0
Рівненщина: за потреби кількість ліжок для хворих на COVID збільшать наполовину

В лікарнях Рівненщини наразі для хворих з COVID-19 підготовлено 1587 ліжок, а у разі потреби ця кількість оперативно може бути збільшена до 2250.

Про це розповів начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

— Зараз готові 1587 тисяч ліжок, за останній тиждень ми збільшили їх кількість на понад 300. Для цього у лікарнях перепрофільовуємо різні відділення. У разі необхідності готові оперативно збільшити цю кількість майже наполовину – до 2250 ліжок, - зазначив Олег Вівсянник.

Він також поінформував, що за минулий тиждень було збільшено на 65 кількість ліжок з киснем. Наразі у стаціонарах перебуває 287 киснезалежних пацієнтів, залишаються вільними ще півтори сотні кисневих точок.

Нагадаємо, в державі готуються до будь-якого складного сценарію із COVID-19. Тому збільшують кількість ліжок, точок з киснем.

Також Уряд закупив експрес-тести, які отримають сімейні лікарі та бригади швидкої допомоги. А на додаткове забезпечення киснем ліжок у стаціонарах всіх областей України буде спрямовано ще 900 млн грн.

 

Читайте також: Що таке громадське місце: де в Україні заборонено бути без маски та як за це штрафуватимуть

Читайте також: На Рівненщину закупили 100 кисневих концентраторів

Читайте також: Зеленський підписав закон про штрафи за неносіння маски

0
Найцікавіші матеріали
На Гощанщині внаслідок ДТП загинув водій
0
Читати далі
Рятувальники Рівненщини ліквідовували наслідки негоди
0
Читати далі
Засуджено агента рф, який готував теракт проти військовослужбовців у Рівному
0
Читати далі
росія масово скуповує іноземні Telegram-канали для ударів по Україні
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині викрили злочинну групу, яка організувала бурштиновий бізнес
0
Читати далі
Рівненщина посіла четверте місце в Україні Індексом цифрової трансформації
0
Читати далі
На Рівненщині знайшли зниклого хлопчика: дитина майже добу пробула в карʼєрі
0
Читати далі
На Рівненщині у пожежі загинуло двоє людей
0
Читати далі