Рівненська міська рада надіслала відзив на позов щодо ЛГБТ-маршів

Рівненська міська рада надіслала відзив на позов щодо ЛГБТ-маршів
1
Рівненська міська рада надіслала відзив на позов щодо ЛГБТ-маршів

Визнати протиправним та нечинним рішення Рівненської міськради «Про заборону проведення на території міста маршів представників ЛГБТ-спільнот». Такий позов рівнянина Дмитра Деркача розглядають в у Рівненському окружному адміністративному суді. Про це пише UA: Рівне.

Сьогодні, 24 лютого, там мало відбутися підготовче засідання. Однак, відзив на позов, який представник міської ради Андрій Шпак надіслав суду та позивачу у п'ятницю, ніхто не отримав. Тому засідання перенесли.

Про що саме йдеться у відзиві та якою є загалом позиція юридичного відділу Рівнеради, Андрій Шпак нашим журналістам розповідати відмовився. Натомість представниця позивача Марія Цип'ящук розповіла, що Дмитро Деркач зараз навчається та мешкає у Києві, тому доручив їй представляти його інтереси.

Адвокатка позивача Марія Цип'ящук:

– Сам Дмитро не представляє ЛГБТ-спільноту. Але його рішення подати цей позов відштовхувалося від розуміння того, що, якщо не реагувати в подібних випадках, питання в тому, наскільки далеко влада може зайти з такими заборонами. Це при тому, що наш основний закон гарантує право рівності для будь-яких людей, рівності вираження поглядів. Коли така заборона здійснюється в обхід закону – це бентежно. В мене особисто, і в Дмитра це викликало відчуття невпевненості, незахищеності, тому що ти розумієш, що закони, які написані, їх можна легко проігнорувати.

 

1
Найцікавіші матеріали
У Рівному затримали чоловіка, який пограбував магазин та втік
0
Читати далі
На Рівненщині затримали неповнолітнього водія, під колесами автомобіля якого загинула вагітна пішохідка
0
Читати далі
12 молодих людей із Рівненщини отримали гранти Президента
0
Читати далі
Погрожував на вулиці підірвати гранату: у Квасилові поліцейські затримали зловмисника
0
Читати далі
Рівненські дзюдоїсти вибороли дві золоті медалі у Німеччині
0
Читати далі
На Рівненщині травмувався мотоцикліст без посвідчення водія та неповнолітня пасажирка
0
Читати далі
Жителя Костопільщини судитимуть за підпал автомобіля сусіда
0
Читати далі
У Рівному вогнеборці врятували жінку з лити під час пожежі в багатоповерхівці
0
Читати далі
Допомагали «складати» екзамени з водіння: на Рівненщині викрито братів-близнюків
0
Читати далі