Рівненська прокуратура повернула в державу землю вартістю більше 11 млн гривень

Рівненська прокуратура повернула в державу землю вартістю більше 11 млн гривень
0
Рівненська прокуратура повернула в державу землю вартістю більше 11 млн гривень

На виконання рішення господарського суду Рівненської області, яким підтримано позицію Дубенської місцевої прокуратури, відповідач фактично повернув у комунальну власність земельні ділянки загальною  вартістю понад 11,5 млн гривень.

Йдеться про майже 18 га земель, розташованих на території Підгаєцької сільської ради Млинівського району Рівненської області, які вказаною сільською радою були незаконно передані приватному підприємству у користування.  

Прокурори встановили, що передача земельних ділянок в оренду відбулася з грубими порушеннями вимог земельного законодавства, а саме – без прийняття відповідного рішення органу місцевого самоврядування, а також без розроблення документації із землеустрою та визначення орендної плати на підставі нормативної грошової оцінки земель. 

З метою усунення порушень, а також повернення підприємством земельних ділянок державі Дубенська місцева прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який задоволено. 

У подальшому, виконуючи судове рішення, яке набрало законної сили, приватне підприємство реально повернуло державі зазначені земельні ділянки загальною площею майже 18 га вартістю понад 11,5 млн гривень

0
Найцікавіші матеріали
Чим відрізняються спортивні жіночі кеди від класичних?
0
Читати далі
Житель Рокитного обікрав два магазини
0
Читати далі
Двоє осіб через Телеграм-канал намагались зірвати мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині у руках хлопця вибухнула граната, він в лікарні
0
Читати далі
У селі на Рівненщині місцеві жителі бензопилами розпиляли храм XVIII століття
0
Читати далі
В Дубно підліток замінував ліцей, щоб насолити одногрупнику
0
Читати далі
Юнак двічі обікрав церкву на Дубенщині
0
Читати далі
Щоб погасити кредит рівнянин обікрав музичний магазин
0
Читати далі
У Гощі чоловік вдарив ножем іншого через собаку
0
Читати далі