Рівненські атомники відзначилися в 17-му міжнародному Робітничому Фестивалі у Болгарії відзнаками та успіхами

Рівненські атомники відзначилися в 17-му міжнародному Робітничому Фестивалі у Болгарії відзнаками та успіхами
0
Рівненські атомники відзначилися в 17-му міжнародному Робітничому Фестивалі у Болгарії відзнаками та успіхами

У червні поточного року рівненські атомники, крім виконання планового завдання із виробництва електроенергії досягли значних результатів і на спортивній арені. Зокрема, в 17-му міжнародному Робітничому Фестивалі в місті Варна (Болгарія) у складі збірної команди НАЕК «Енергоатом» та низки спортивних змагань, пов’язаних із літньо-пляжною тематикою на реабілітаційно-оздоровчому комплексі «Біле озеро».

Уже традиційно улітку проводиться міжнародний спортивний фестиваль серед робітників, у якому постійно бере участь команда атомної промисловості України, а в її складі завжди присутні представники Рівненської АЕС. Загалом у фестивалі брали участь 800 спортсменів із 7 країн світу – України, Болгарії, Ізраїлю, Македонії, Мексики, Румунії, Сербії. До складу спортивної делегації НАЕК «Енергоатом» увійшли 11 представників РАЕС. У запеклій та напруженій боротьбі команда українських атомників здобула понад 20 нагород та Кубок за друге загальнокомандне місце. Жіноча та чоловіча збірна з пляжного волейболу принесли золото команді Енергоатома, перегравши болгарських суперників. Рівненську АЕС у складі збірної Компанії представляли серед дівчат: Анастасія Якубська та Мирослава Войтюк, серед чоловіків: Ігор Ципан, Андрій Середа та Іван Романчук.

Збірна команда Компанії з плавання, серед яких по 3 представники РАЕС та ЮУАЕС здобула на фестивалі 6 золотих та 2 срібні медалі.

За вагомий вклад рівненських атомників у спільну перемогу збірної команди Енергоатома та здобуття почесного другого загальнокомандного місця на міжнародного спортивному фестивалі генеральний директор РАЕС Павло Павлишин подякував та відзначив 11 спортсменів, які продемонстрували високі спортивні досягнення.

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро» 26-28 червня став ареною спортивних змагань у таких видах спорту: пляжний футбол, пляжний волейбол (серед чоловіків та жінок), стрітбол (баскетбол), канат, гиря та дартс (серед чоловіків та жінок). Наймасовішим став турнір із пляжного футболу, за принципом «кожен із кожним» 5 колективів розіграли звання чемпіона. Кращою стала команда ветерани «Ізотоп-РАЕС», другою стала «Моноліт», а третьою – «Ізотоп-РАЕС».

Поповнилося КДЮСШ Рівненської АЕС і ще одним юним майстром спорту України. З результатом 2 год. 27 хв. Олександр Козодой посів друге місце у своїй віковій категорії на чемпіонаті України з плавання на відкритій воді, що проводився в Житомирі. Цей результат дав йому право на присвоєння почесного звання. Допоміг молодому плавцю досягти таких результатів старший тренер-викладач КДЮСШ РАЕС Олександр Савчук.

За матеріалами: РАЕС

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Жителя Рівненського району, який спалив вагон, затримано
0
Читати далі
Укрпошта випустить поштовий блок на підтримку української команди на Олімпійських іграх
0
Читати далі
Поліція затримала рівнянина, який палив авто військовслужбовців
0
Читати далі
У Міністерстві оборони пояснили необхідність проходження ВЛК після оновлення даних
0
Читати далі
Український договір на саміті НАТО — потужний крок до безпеки
0
Читати далі
СБУ Рівненщини затримали диверсантів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці
0
Читати далі
Житель Рівного на замовлення російських спецслужб спалив авто
0
Читати далі
Айфон 15 Плюс — відмінний вибір для вибагливих користувачів
0
Читати далі
У школах Рівненщини запровадять «Уроки щастя»
0
Читати далі