Рівненські футзалісти вдома здолали львів'ян

0

У шостому турі "InterbetonBud-Rivne-112" в рідних стінах приймав "Галицьку Здобу". До цього поєдинку львів'яни перебували на третьому, а рівняни на передостанньому, четвертому місці у турнірній таблиці.

Першими забили гості. Невдалий вихід із оборони обернувся прострілом зі сторони суперника на уже чекаючого поблизу воріт Сергія Тригубця, який і переправив м'яч у сітку - 0:1. Вдруге львів'яни забили на восьмій хвилині зустрічі. Після потужного удару суперника по центру воріт не зміг врятувати голкіпер рівнян. Та й велике запитання до оборонців, чому не блокували удар.

На восьму хвилину 1 тайму львів'яни вели з рахунком 2:0. "InterbetonBud-Rivne-112" відквитав один м'яч уже в другій половині першого тайму. На 15 хвилині гри швидку контратаку влучним ударом у ближній кут завершив Микола Босюк - 1:2. Уже через хвилину рівність на табло відновив Роман Савицький. Прийнявши пас від партнера Роман прибрав із свого шляху опонента та точно пробив у кут воріт - 2:2. Вивів рівнян уперед Михайло Трофімчук, скориставшись помилкою голкіпера "Галицької Здоби" - 3:2. Не дав оговтатися від пропущеного голу супернику Вадим Жак, який забив четвертий м'яч для "InterbetonBud-Rivne-112". Заблокувавши удар суперника Вадим "у стіночку" обігрався із партнером, пройшов лівим краєм площадки та елегантно перекинув над воротарем - 4:2. З таким рахунком команди пішли на відпочинок.

По перерві знову першими забили гості. Швидкий розіграш кутового результативно замкнув 11 номер "Галицької Здоби" - 4:3. Рівняни прийняли виклик і забили у відповідь, правда з пенальті. Шестиметровий реалізував Роман Волох - 5:3. Львів'яни почали грати у 5 польових, проте результату це не принесло. Натомість знов забив "InterbetonBud-Rivne-112". Вдало розіграний аут замкнув Микола Босюк - 6:3. Відразу через 30 секунд рівняни збільшили перевагу ще на один гол. Олег Груша з-за меж штрафного потужним ударом прошив оборону і голкіпера - 7:3. Завершив розгром Вадим Жак. Гості, граючи без воротаря, з 5 польовим, невдало на своїй частині майданчику розіграли аут. Чим і скористалися господарі - 8:3.

InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне) 8:3 Галицька Здоба (Львів)

Рівняни набирають три очка та розділяють друге місце із Галицькою Здобою" у Групі 2 Другої Ліги чемпіонату України з футзалу.

0
Спорт # футзал Рівне # Друга ліга # Рівне 112 # InterbetonBud
1149
"Кардинал-Рівне" не побореться за медалі Lviv Open Cup
У заключному матчі групового етапу товариського турніру Lviv Open Cup наша футзальна команда «Кардинал-Рівне» поступилися сумському FoodCentre-СумДУ.
0
1403
"Кардинал-Рівне" на Lviv Open Cup стартував з поразки
У рамках товариського турніру Lviv Open Cup сьогодні команда Станіслава Гончаренка поступилася чемпіонат України.
0
1524
"Кардинал-Рівне" поступився у повторному матчі проти "Рекорда"
У повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій футзальний «Кардинал-Рівне» зазнав поразки - 2:5.
1
1550
"Кардинал-Рівне" обіграв чемпіонів Польщі
Сьогодні у стартовому поєдинку тренувального міні-збору "Кардинал-Рівне" у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі - BTS Rekord.
0
1396
"Кардинал-Рівне" їде на Lviv Open Cup
За два тижні, 28 серпня, у Львові стартує ювілейний десятий турнір Lviv Open Cup.