Рівненські легкоатлети восьмі на Чемпіонаті України

0
За підсумком двох днів боротьби, команда молоді Рівненщини, сформована в переважній більшості з рівненських легкоатлетів, посіла восьме загальнокомандне місце та восьме місце серед дорослих.

У результаті двох днів представники Рівненщини посіли наступні місця:

Перші місця серед молоді з бігу на 800 метрів - Світлана Жульжик, у метанні спису - Владислав Фесовець, естафеті 4х400 у складі Владислава Новака, Ярослава Голуба, Максима Легкого та Романа Долгушина.
Серед дорослих наші атлети виглядали наступним чином:

Перше місце - Дмитро Романюк, два дні поспіль встановлював особисті рекорди та два дні поспіль оновлював рекорд Рівненської області з бігу на 400 метрів з бар'єрами, - у підсумку 50.60.

Другим у метанні спису став Микола Калюш, також другою на дистанції 800 метрів була Світлана Жульжик, а Крістіна Гришутіна у стрибках у довжину була другою.

Третьою на дистанції 3000 метрів з перешкодами стала Вікторія Федчик і третє місце серед дорослих естафета 4х400 у складі Владислава Новака, Ярослава Голуба, Максима Легкого та Романа Долгушина.

Вітаємо переможців та призерів змагань та дякуємо тренерському колективу за важку працю в непростих умовах та підготовку спортсменів.