![Рівненські спортсмени стали чемпіонами міжнародного турніру із волейболу сидячи Рівненські спортсмени стали чемпіонами міжнародного турніру із волейболу сидячи](https://vse.rv.ua/storage/d566d4b552/IMG_8426-big.jpeg)
Національні паралімпійські збірні команди з волейболу сидячи - чоловіча та жіноча–тріумфально завершили змагання міжнародного турніру з волейболу сидячи, що 30.06 по 02.07. 2023 пройшов у м. Ассен (Нідерланди).
Не допустивши жодної поразки у всіх 6 поєдинках, чоловіча команда стала чемпіонкою змагань, а дівчата, поступившись лише в іграх з командами США та Канади, у фінальному матчі з Великобританією перемогли з рахунком 3:0 та отримали бронзову нагороду.
Сікальський Андрій Васильович та Ковальчук Юрій Миколайович із Рівненщини ввійшли до збірної команди.
У змаганнях взяли участь 220 учасників з 8 країн світу: Україна, Німеччина, США, Нідерланди, Італія, Великобританія, Франція.