Рівненські "вересівці" перемогли на турнірі пам'яті Володимира Дударенка

Рівненські
0
Рівненські "вересівці" перемогли на турнірі пам'яті Володимира Дударенка

Минулого тижня під егідою Рівненської обласної федерації футболу відбувся другий щорічний турнір пам`яті Володимира Дударенка. У змаганні упродовж 11-12 жовтня брали участь 5 команд - "Спартак" (Дубно), ДЮСШ "Верес-1" U-15, ДЮСШ "Верес-2" U-15, Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю, Рай.ДЮСШ (Дубенський район).

Другий рік поспіль у турнірі перемогли вересівці. Срібло виборола команда костопільського ліцею-інтернату, а бронзові медалі - дубенська команда.

У нагородженні переможців взяв участь представник родини Дударенків футболіст команди НК "Верес"(Рівне) Олександр Дударенко.

Зауважимо, що Володимир Дударенко - єдиний вихованець рівненського футболу, котрий здобув звання чемпіона СРСР (у складі ЦСКА) та зіграв за збірну союзу. Вихованець рівненської футбольної школи із 1960 по 1965 рік виступав за місцевий клуб "Колгоспник".

У 1966 році Володимир отримав повістку до армії і продовжив свою кар`єру в львівському СКА, який у той час тренував Сергій Шапошников, проте надовго там не затримався, уже наступного сезону Шапошников очолив головну армійську команду країни — московський ЦСКА, до якої він запросив і Дударенка. У ЦСКА Володимир одразу ж став гравцем основного складу.

У 1975 році Дударенко повернувся в СКА, який у той час змінив назву і місто, і в 1977 році завершив в ньому кар`єру гравця. 1971 року провів два товариські матчі у складі національної збірної СРСР проти Мексики і Сальвадору.

 

Інформаційна служба РОФФ

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині відбувся День партнерства до Дня Європи
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП постраждали двоє осіб
0
Читати далі
В Україні зросте вартість контрактного навчання у вишах
0
Читати далі
Вентилятори – недорогий порятунок від літньої спеки
0
Читати далі
СБУ затримала агентів фсб, які готували нові удари рф по Київщині та Рівненщині
0
Читати далі
Начальнику Рівненського ТЦК працівники ДБР повідомили нову підозру
0
Читати далі
Поліцейські встановлюють осіб, які у Дубенському районі пошкодили могили захисників України
0
Читати далі
За державну зраду та підготовку диверсії в Сарнах судитимуть жителя Львівщини
0
Читати далі
Обставини інциденту у Рівному між учителем та ученицею встановлено
0
Читати далі