Рівненський плавець побореться завтра за медаль Чемпіонату Світу

Рівненський плавець побореться завтра за медаль Чемпіонату Світу
0
Рівненський плавець побореться завтра за медаль Чемпіонату Світу

22-річний рівнянин Михайло Романчук посів 8 місце на Чемпіонаті Світу з водних видів спорту, що триває у корейському Кванджу. Цей результат він показав вчора на дистанції 800 метрів вільним стилем. Попереду у цю суботу на Михайла ще чекає виступ на дистанції 1500 метрів.

Нагадаємо, торік Михайло Романчук здобув "золото" на Чемпіонаті світу на "короткій воді". У китайському місті Ханчжоу він подолав заплив на 1500 метрів вільним стилем за 14 хвилин 9,14 секунди.

Також зазначимо, що у січні Михайло Романчук виборов 1 місце у запливі на 400 метрів вільним стилем на першому етапі кубка LEN у Люксембурзі. У червні він посів 3 місце на етапі Ліги чемпіонів з плавання.

У 2018-му Романчук став чемпіоном Європи. У басейні британського Глазго він виборов "золото" на дистанціях 400 та 800 метрів. 1500 метрів він проплив другим. Також у 2017-му плавець здобув європейське "золото" на дистанції 1500 метрів.

 

UA: Рівне

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному затримали дилера, який збував психотроп
0
Читати далі
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі
На Сарненщині викрили двох організаторів каналу незаконного перетину кордону
0
Читати далі