Рівненський плавець здобув срібло в Італії

0

Вихідними в італійському Неаполі відбувся другий етап Міжнародної ліги плавання. Вдало на змаганнях виступив і рівнянин Михайло Романчук.

В запливі першого дня на дистанції 400 метрів вільним стилем він фінішував п'ятим із результатом 4.12.30.

Вже 13 жовтня наш спортсмен значно покращив свій результат і на тій же дистанції фінішував другим з часом 3.41.38.

Команда Михайла Романчука Energy Standard, які і минулого тижня в Індіанаполісі (США) на першому етапі, знову здобула перемогу за результатом двох змагальних днів. В тому ж Індіанаполісі рівнянин також здобув срібло.

Третій етап Міжнародної ліги плавання відбудеться 19-20 жовтня в штаті Техас (США).

Міжнародна ліга плавання - це всесвітні професійні змагання з плавання, які вперше організувались цього року. У турнірі беруть участь команди  із Європи та США. Тут змагаються кращі спортсмени світу. Стартовий сезон Ліги включає в себе 7 етапів із грандіозним фіналом в Лас-Вегасі (США) наприкінці грудня.