Рівненський посадовець зайняв «чужу» землю вартістю у 2 мільйони

Рівненський посадовець зайняв «чужу» землю вартістю у 2 мільйони
1
Рівненський посадовець зайняв «чужу» землю вартістю у 2 мільйони

Працівники прокуратури встановили, що у грудні 2018 року одне із місцевих підприємств Рівного самовільно зайняло дві земельні ділянки комунальної власності загальною площею 0,1401 гектари. Посадовець обгородив її, як власну. Загальна вартість гектарів землі складає 2,2 мільйони гривень.

У прокуратурі повідомляють, що після проведеної перевірки чоловіка притягнули до адмінвідповідальності за порушення вимог земельного законодавства. Його зобов’язали прибрати всі огорожі та звільнити ділянки. Втім, всі вимоги посадовець проігнорував – паркан і досі на місці.

У зв’язку з цим працівниками прокуратури Рівненської області скеровано до господарського суду Рівненської області позов про звільнення вказаних земельних ділянок та приведення їх у попередній стан шляхом знесення парканів. На даний час позовна заява перебуває на розгляді в суді.

Фото ілюстративне

1
Найцікавіші матеріали
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі
Внаслідок наїзду потяга загинув неповнолітній на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині двоє підлітків на мотоциклі вʼїхали в будинок
0
Читати далі
Бронь від мобілізації можуть зняти вже з 1 вересня
0
Читати далі
В Україні існує дефіцит ракет ППО
0
Читати далі