Рівненський суд засудив вінницького полісмена за "зливання" інформації

Рівненський суд засудив вінницького полісмена за
0
Рівненський суд засудив вінницького полісмена за "зливання" інформації

Доведено, що офіцер поліції,  з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище та маючи доступ зі свого службового комп’ютера до автоматизованих систем Міністерства внутрішніх справ України, систематично збував стороннім особам за грошову винагороду інформацію з обмеженим доступом, що призвело до її витоку. Всього ж зловмисник одержав від зацікавлених осіб неправомірну вигоду на загальну суму 9 тис грн. У суді обвинувачений визнав вину у повному обсязі. 

Погодившись із позицією Рівненської місцевої прокуратури, суд визнав достатніми зібрані під час досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного із відділів поліції ГУНП у Вінницькій області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.2,3 ст.362 та ч.1 ст. 368 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, одержання неправомірної вигоди). 

Згідно із вироком Рівненського міського суду працівнику поліції призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. Одночасно суд  застосував  вимоги  ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування основного покарання із встановленням іспитового 2-річного строку з покладенням певних обов’язків. Також згідно із рішенням суду чоловіка зобов’язано сплатити штраф у розмірі 25500 грн та його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки. 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили двох чоловіків, які «вирішували» питання з мобілізацією
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть житомирянина, який планував здійснити теракт саморобною вибухівкою
0
Читати далі
Перед судом постане житель Рівненщини за спробу вбити двох знайомих
0
Читати далі
Німеччина виділить €50 млн на відновлення захисної арки ЧАЕС після російського удару
0
Читати далі
Волинянин переправив за кордон 17 чоловіків: слідчі Рівненщини повідомили йому про підозру
0
Читати далі
Жителя Острога затримала за підозрою у зливі даних ворогу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіка, який пограбував магазин та втік
0
Читати далі
На Рівненщині затримали неповнолітнього водія, під колесами автомобіля якого загинула вагітна пішохідка
0
Читати далі
12 молодих людей із Рівненщини отримали гранти Президента
0
Читати далі